Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat

9 000 EUR

Shitet nga: passat 29 Mar 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Passat 2.0 tdi
-2007 God
DSG 170ps
kolata e donesena pred 8 meseci od Danska
full oprema
bez zameni
9000€
ima pristor za dogovor
Leaflet
Në fillim