Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat

6 500 EUR

Shitet nga: Festim 28 Korr 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Pasat karavn 2009 god diessel 2.0 140 ksso fuulm oprema klima tronik dsg menjac komandi na volan ,kozni sedista so servisna kniska od volksvagen so 220000 km projdeni donesena od Svajcaria so vozenje od prv gazda kolata e so stranski tablici ne e carineta kolata moze da se vidi od 8 do 19 casot
Bez zameni fala na razbiranje
Leaflet
Në fillim