Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat

4 200 EUR

Shitet nga: Haliti 21 Nën 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Se prodava Passat
Leaflet
Në fillim