Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 TDI -98

3 500 EUR

Shitet nga: Lirim 08 Mar 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Servisirana, so novi gumi i felgi, full oprema.
klimatronik greaci na sediste tempomat i dr.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione