Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat -01

3 950 EUR

Shitet nga: Passat 01 Pri 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
VW Passat vo mnogu dobra sostojba ne farbano so klima tronik so 131ks so 6brzini mozna zamena so pomalo vozilo so vasa doplata
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione