Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 2.0 tdi 140 ks DSG

4 750 EUR

5 500 EUR

Shitet nga: Gorjan 05 Sht 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Passat 2 l DSG servisiran vo VW vo Francija i Makedonija , 4 novi dizni i kabel, nova prednica, nova klapna, nova tandem pumpa, site kaisi i vodna pumpa smeneti na 220 000 km kako i promena na ulje u menuvac! Voziloto e na francuski tablici se naoga vo Veles! Momentalna kilometraza 250 000 km
Leaflet
Në fillim