Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Phaeton 3.0 TDI V6 -05

0 MKD

Shitet nga: xxx 23 Dhj 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Phaeton
4x novi gumi vmax300kmh,bi xenon,sensori napred nazad,solar vo krov,sedista na ladno i toplo so masaza,sensori vo ogledalo,roleta pozadi,m paket na sedista,air matik sport&comfort,klima kontrol pozadi,navigacija + TV, frizider,START STOP so 2 originalni kluca,alarm,webasto ladno i toplo....fulll oprema Kolata e kupena novo vo svajcarska prv gazda so orginalna kniska brzo e doneseno vo mk so mk tablic...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione