Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Polo clasic

0 MKD

Shitet nga: Zoran 28 Maj 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Polo Clasic 1.4 44kw so atest plin
Kolata e havarasina i ostetena e haubata i krovot kako sto e na slikata motorot i e tip tpo i pred da bide udrena i e napraven celosen srvis i mptorot e osvezen i smeneto e lamela komplet
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione