Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW POLO 1.4 TDI

3 600 EUR

Shitet nga: Sladzana Trajkova Naceva 17 Nën 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
VW POLO 1.4 TDI Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 01.04.2019 so zelen karton za poveke informacii javete se na 071/848-170 Blagoj
Sladzana Trajkova Naceva
076/744-964
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione