Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW POLO 1.4 TDI 75 KS 100% UNIKAT -06

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SLAVE - AUTO AVANGARDE KRIVA PALANKA 09 Sht 20:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
*****VW POLO 1.4 TDI 75KS EURO 4*****
*****DIGITALEN KLIMATRONIK STO LADI*****
*****ELEKTRIKA NA SITE STAKLA*****
*****ELEKTRIKA NA RETROVIZORI*****
*****TROKRAK VOLAN SO KOMANDI*****
*****SERVO VOLAN*****
*****ABS KOCNICI*****
*****10 X AER BAG*****
*****BORD COMPJUTER*****
*****FABRICKO CD RADIO SO KOMANDI NA VOLAN*****
*****4 CISTO NOVI GUMI 15*****
*****TONIRANI STAKLA*****
*****XALOGEN SVETLA*****
*****CENTRALNO SO DALINSKO*****
*****SVETLO SIVA BOJA*****
*****MNOGU EKONOMICEN 4 L NAFTA*****
*****POLOTO E CISTO NOV FABRIKA UVEZENA OD ITALIJA PLATENISE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA CARINA TIV XOMOLOGACIJA I PREVEDENI DOKUMENTI NA VAS OSTANUVA SAMO REGISTRACIJA*****
*****KOJ SAKA DA VOZI CISTO NOVO POLO NEKA POVELI KE SE UVERI POZDRAV EXSTRA CENA NA LICE MESTO*****
TOYOTA RAV4*****
*****NISSAN X-TRAIL TERANO*****
*****HYUNDAI GALOPER SANTAFE*****
*****MERCEDES C E S ML*****
*****LADA NIVA*****
*****BMW 320D X3 X5 530D*****
*****AUDI A3 A4 A6*****
*****VW GOLF 4 5 6
*****PLACOT SE NAOGA 100m PRED BENZINSKATA MAKOIL OD DESNA STRANA*****
*****AUTO PLAC AVANGARDE*****
SLAVE - AUTO AVANGARDE
SLAVE - AUTO AVANGARDE KRIVA PALANKA
AUTO PLAC AVANGARDE - DIREKTEN UVOZ NA AVTOMOBILI OD ITALIJA 100% UNIKATI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
UL.VRSHACKA BR.22 Tregoje në hartë
071 225 066
SLAVE - AUTO AVANGARDE KRIVA PALANKA
071 225 066
Leaflet
Në fillim