Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VOLKSWAGEN POLO

Shitet nga: Jane 21 Nën 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Se prodava Volkswagen Polo.
Godina na proizvodstvo: 1996, na makedonski tablicki
dobro socuvano

Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim