Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Polo 1.9d

1 290 EUR

Shitet nga: bajrush 26 Pri 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
registracija do 20.08.2017
bajrush
070522316
Në fillim