Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Polo

1 500 EUR

Shitet nga: saso 27 Qer 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Се продава поло класик 1.9 SDI произведено 1996год.со поминати 320000км.Возилото е во перфектна состојба и многу сочувано.Цена 1500евра
Leaflet
Në fillim