Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW POLO 1.4 BENZIN 16V FULL OPREMA -02

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MM-AUTO 01 Pri 12:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
VW POLO 1.4-BENZIN 16V FULL OPREMA
KLIMA
ELEKTRICNI STAKLA
NOVI GUMI
XALOGENKI VO BRANIK
METALIK BOJA
DVA KLUCA
CENTRALNO
ALARM
METALIK BOJA
AIR BAG
ABS
KOLATA E VO ODLIICNA SOSTOJBA
TEL
075 646 646
077 555 567
076 663 040
MM-AUTO
OPEL CORSA 1.2 BENZIN FULL OPREMA KLIMA 0 ЕУР
OPEL ASTRA 1.7CDTI FULL KAKO NOVA 0 МКД
CITROEN C3 1.4HDI EXCLUSIVE KAKO NOVO 0 ЕУР
BMW 318D 143 KS FULL-KAKO NOVO 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione