Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW POLO 1.4 MPI 8v FULL UNIKAT AUTO -01

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SLAVCO 28 Shk 10:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
SE PRODAVA PERFEKTNO ZACUVANO POLO 1.4 MPI 8V SO FULL OPREMA.OPREMA IMA:KLIMA, ESP,EL STAKLA,EL RETROVIZORI,CENTRALNO,RADIO ,I MNOGU DRUGA OPREMA.PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I SPREMNO ZA NA MAKEDONSKI TABLI EVRO 3 MODEL.TOP CENA ZA KES?????
SLAVCO
PRODAZBA I UVOZ NA AVTOMOBILI OD ITALIJA SO KOMPLET SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA NA MK TABLICI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
UL.RADE IVANOSKI BR 15 Tregoje në hartë
070648687
SLAVCO
RENAULT MEGANE 1.5 DCI FULL UNIKAT AUTO -02 0 EUR
PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI 90ks FULL -UNIKAT AUTO- 5 EUR
VW POLO 1.2 12V FULL ATEST PLIN UNIKAT AUTO -08 0 EUR
VW GOLF 5 1.9 66k 90 ks FULL UNIKAT AUTO-05 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione