Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW POLO 1.2 12V FULL NOVO UNIKAT AUTO -02

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SLAVCO 30 Gush 16:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo


SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN 2002 GOD OD OPREMA POSEDUVA SERVO ABS AIRBG EL STAKLA KLIMA CENTRALNO ZAKLUCUVAJNE SO ALARM RADIO SO CD 4 NOVI GUMI KOLATA E DOSTA SOCUVANA KAKO OD VNATRESNIO ENTERIER TAKA I OD NADVOR KOLATA IMA DOSTA EKONOMICEN MOTOR I TROSI 5-6L PLATENE SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA CARINA TIF HOMOLOGACIJA
SLAVCO
PRODAZBA I UVOZ NA AVTOMOBILI OD ITALIJA SO KOMPLET SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA NA MK TABLICI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
UL.RADE IVANOSKI BR 15 Tregoje në hartë
070648687
Në fillim