Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW POLO 1,4 tdi 75ks ful oprema-05 perfektno

3 650 EUR

Shitet nga: zoran 18 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Kolata e vo perfektna sostojba 12m 2004g so realni km,redovni servisi,mala potrosuvacka so ful oprema ,klima,radio,el podizaci,el retrovizori,servo,abs,airbag,centralno ,metalik boja,aluminiumski bandasi so dobri gumi

Mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme so site spremni dokumenti do registracija
Leaflet
Në fillim