Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Polo 1.2 benzin stegnati kako novo

2 100 EUR

Shitet nga: Dimitar 03 Tet 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Volkswagen Polo 1.2 benzin
-klima
-abs
-avtomatski prozori
-servo
Skoro novi gumi, motor eden od najekonomicnite 4 litri gradska voznja, perfektno gradsko
Ekstra cena najniska na pazarot
Dimitar
074225557
Leaflet
Në fillim