Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Polo 1.4tdi -05 so ful oprema

2 900 EUR

Shitet nga: Igor 25 Maj 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Se prodava vw polo 1.4 tdi 2005g so ful oprema klima cd radio abs srs centralno podizaci na prozori servo volan napraven golem servis rebrast uvezeno od Germanija plateni davacki do reg
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione