Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Polo Classic TDI 1.9 Dizel

1 650 EUR

2 000 EUR

Shitet nga: Игор Смилев 30 Pri 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Се продава Polo Classic 1.9 TDI Diesel, 1896 цм3 и 66 Kw, 2000 год. Автомобилот е беспрекорно одржуван и во исклучително добра состојба. Нема потреба од никакви дополнителни вложувања. Прва боја и одлично сочувана внатрешност, два клучеви. Мала потрошувачка: 6 л. во град и 5 л на отворен пат. Регистрирана до јули 2018, со зелен картон. Возилото е купено од Македонија, од овласте претставник на VW. Автомобилот содржи:
- Клима уред
- ABS
- ЦД Pioneer со 4 звучници
- 4 скоро нови зимски гуми
- 4 летни гуми
- 200.000 поминати километри

Цена: 1800 евра. Цената е фиксна затоа што автомобилот е во одлична состојба.

Информации на тел: 076 205 400, после 18.00 h.
Игор Смилев
076205400
Në fillim