Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW POLO 1.0MPI 50KS REGISTRIRANO

1 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OGLAS MEN 05 Tet 10:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OGLAS MEN
CITROEN ZX PLIN ATEST REG EVTINO ZAMENA EXTRA-94 777 ЕУР
CITROEN XSARA REGISTRIRANA CELA GODINA EVTINA 899 ЕУР
SKODA FAVORIT PLIN ATEST REG -94 499 ЕУР
FORD FIESTA KLIMA PLIN REGISTRIRANA EVTINA 898 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
PRODAVAM VW POLO 1.0MPI 37KW/50KS VO ODLICNA SOSTOJBA
- REGISTRIRANO DO 05.01.2021
- ODLICNO SOCUVANO
- MOZE I ZAMENA ZA POEVTIN AVTOMOBIL
- CENATA E 1100 EUR I ISTATA NE E FIKSNA
- INFO TELEFON - 078-238-098
OGLAS MEN
078-238-098
Leaflet
OGLAS MEN
DAEWOO TIKO TICO REGISTRIRANO I EVTINO 750 ЕУР
EXTRA SKODA FELICIA/PLIN SO A-TEST/N.GUMI/REGISTRI 990 ЕУР
SEAT LEON 1.4TSi ATEST PLIN -09 FULL ZAMENA 0 ЕУР
RENAULT 9 1.4 NOVI GUMI PLIN REGISTRIRANO 690 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione