Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW POLO 1.4TDI -01

2 700 EUR

Shitet nga: xxxx 14 Gush 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
se prodava polo 1.4 tdi so klima i realni kilometri soredoven servis kolata e mnogo socuvana ,registrirana cela god .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione