Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Polo 1.4 benzinec -01

2 250 EUR

Shitet nga: Zoran 11 Dhj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Поло 1.4 бензин со фул опрема, во сочувана состојба регистрирано до септември идната година.
Leaflet
Në fillim