Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW POLO 1.4 benzin plin -97

1 350 EUR

Shitet nga: Spase 06 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Regjistrimi
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Se prodava VW POLO 1.4 benzin/plin voziloto e vo odlicna sostojba so mali korekcii na karoserijata ne e udirano prva farba so nov atestiran plin registrirano do 10/2015
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione