Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW POLO 1.2i 70KS -08 SERVISNA AUTO KODEKS

3 990 EUR

Shitet nga: AUTO KODEKS 19 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
CENATA E FIKSNAAAAAA
NOV UVOZ EURO 4 MOTOR MNOGU MALA POTROSUVACKA NA BENZIN GORIVO.
VW POLO 1.2i 51kw 70KS.PRVA REGISTRACIJA 12.02.2008GOD.SO SERVISNA KNISKA.
OD OPREMA POSEDUVA:
klimatic
abs
esp
elektrika stakla
greaci na ogledala
elektrika ogledala
servo volan
trokrak volan
centralno zaklucuvanje
cd radio sony
aluminski bandazi
4 novi letni gumi
zaden naslon za raka
podesliv volan po visina
podeslivo sediste po visina
i dr.
VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA CISTO NOVO KAKO OD FABRIKA
STEGNATO MAKSIMALNO.
NA REALNI KM 100%
NEMA DA KRCNE NI TROPNE.
BEZ ZAMENI CENATA E FIKSNA ZA POEFTINO NE SE JAVUVAJTE

AUTO KODEKS SE NAOGA KAJ CEMENTARA FABRIKATA IZMEGU KRUZNIOT TOK I SEMAFORITE ODMA DO DRVARATA.
POVELETE CENETI KUPUVACI
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione