Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Polo 1.4 benzin -01

2 250 EUR

Shitet nga: Zoran 28 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Се продава Поло 1.4 бензин.Колата е со фул опрема и е добро сочувана.Регистрирана до септември 2016год.
Leaflet
Në fillim