Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW POLO 1.4 TDI -06

3 350 EUR

Shitet nga: Filip 22 Qer 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA MNOGU SOCUVANA KAKO NOVA. 12.2006 GODINA, SO 134000 km I SO VISOKO NIVO NA OPREMA + 4 ZIMSKI GUMI . OPREMA:

-KLIMATIK
-SERVO PODESUVACKI VOLAN
-ABS
-ESP
-SRS
-AIR BAG
-ALUMINSKI BANDAZI
-DVA KLUCHA SO DALECHINSKI FABRICHKI
-CD RADIO RVC
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-GREACI NA RETROVIZORI
-CENTRALNA BRAVA
-IMOBILAJZER I DRUGO.


KOLATA E MNOGU SOCUVANA KAKO VNATRESNO TAKA I NADVORESNO. SITE DAVACKI SE PLATENI DO REGISTRACIJA!!! KOLATA SE NAOGA VO NASELBA DRACEVO.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione