Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Polo benzin 1.0 -98 neuvezeno registrirano

1 250 EUR

Shitet nga: -, 13 Maj 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Avtomobilot e so odlicen motor i karoserija mala potrosuvacka ne e uvezuvan registriran e pali vozi pominati 150000km zelena boja
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione