Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW POLO 1.4 TDI

1 650 EUR

Shitet nga: Antonio 29 Maj 05:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Polo
Antonio
076403220
Leaflet
Në fillim