Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Polo varijant 1.4 AEX 44 kw lpg -97

Shitet nga: Goran 12 Dhj 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Vinicë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
vw polo varijant 1.4 AEX 44KW so LANDI RENZO LPG avtomatski plin so 220 000 km atestiran registriran i zelen karton do 06.2016 smeneto se ilje filtri kaisi vodna pumpa i komplet lamela
Leaflet
Në fillim