Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Scirocco 2.0 TDI 170KS BG Tabli -10

12 000 EUR

13 500 EUR

Shitet nga: Boris 31 Gush 04:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Scirocco
Колата е во топ состојба, втор сопственик сум и има сервисна книшка, последен сервис е направен на 10.05.2016 има сменето: водна пумпа, затегач, ребраст каиш, клинест каиш, филтер за воздух, филтер за нафта, филтер за уље, уље и филтер за полен. Колата е донесена од Германија и километражата е реална.
Со колата одат уште еден пар бандажи со чисто нови зимни гуми и сите бандажи се 17ки. Колата има фабричка навигација(MP3-SDcard), команди на волан, 8 воздушни перничиња, темпомат, полу-кожни седишта, два пара клучеви, двозонска клима... Колата е потполно иста како што ја гледате на сликите, нема ниту една грепка на неа и никој пат не е пушено внатре. Моментално колата е на Бугарски таблици и може да се види во секој момент. За повеке детали слободно јавете се.
Цена по договор.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione