Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Sharan 1.9TDI Highline -02

Shitet nga: Edin 20 Dhj 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
se prodava VW SHARAN 1.9 TDI 116ks uvezen od svajcarija so plateni davacki do registracija naj visoko nivo na oprema FULL OPREMA ! ! ! ! * KLIMATRONIC DVOZONSKA * AIRBAG * ELEKTRICNI STAKLA SITE * ELEKTRICNI RETREVIZORI * SEDISTA OD VW SHARAN * SERVO VOLAN * CENTRALNA BRAVA SO KLUC * ABS *ESP * GREACI NA PREDNI I ZADNI STAKLA * DRZACI ZA BAGAS NA KROF *CD Radio so navigacija*ALUMINSKI BANDASI 194 000km so servis kniska i dr 071976107
Leaflet
Në fillim