Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Sharan 1.9 tdi -97 registriran

0 MKD

Shitet nga: wf Sharan 15 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Sharan 1.9 tdi so 7 sedista registriran, motor perfekten,interier soliden, so mali zabeleski okolu karoseriata, vredi da se vidi ! javete se 070 472 992
wf Sharan
070472992
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione