Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW SHARAN 1.9 TDI

0 MKD

Shitet nga: Sharan 16 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Се продава:
Sharan 1.9 TDI.
116 PS.
2002 година.
Цела предница е сменета (нова) , Ламела , Потисна , Регистриран до Август 2018 + Зелен Картон.
Цена по договор.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione