Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Sharan

6 400 EUR

Shitet nga: Fazli 10 Pri 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Se prodava vw sharan freestyle vo odlicna sostojba so najj full oprema 2006 god...motor 2.0 103 kw 140 ps 8 vintili... kolata ima napraveno golem servis do novi gumi...oprema poseduva klima.dva zonska park zenzori napret i nazat komandi na volan tempomat bord komputer grejaci na predni sedista i na sofer sajma( esp) protiv prolizguvanje 12 ×airbag so 7 ssdiste site isti freestyle kolata e top mose proverka na majstor po vasa salba kolata e uvezena od ch pred 18 meseci cena 6400 evra tell 075 611 800
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione