Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Sharan 1.9tdi

2 700 EUR

3 300 EUR

Shitet nga: Sashko 13 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Vinicë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Vozilote e perfektno pred mesec dena smeneto vo gernanija zamaec korpa lamela drug lager rebrast kais vodna pompa diskovi plocki i cetiri novi gumi.klimatronik greaci na sedishta sedum sedishta i nogu oprema za poveke info 071242632
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione