Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD MONDEO 2.0TDCI GHIA EXECUTIV OPREMA-08

5 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTOLOGISTIK 12 Korr 15:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTOLOGISTIK
MERCEDES SPRINTER 213CDI DOKA -07 9 500 ЕУР
AUDI A4 2.0TDI S-LINE -06 5 300 ЕУР
MERCEDES CITAN 108CDI -15 8 500 ЕУР
MERCEDES-BENZ A 180CDI KLIMA -06 3 700 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Minivan
Modeli
T5 Kombi
FORD MONDEO 2.0TDCI
GOD.NA PROIZVD.12/2007
POM.KM.156.000 SO SERVISNA KNISKA
NAPRAVEN KOMPLET SERVIS
OPREMA,KLIMATRONIK,CD RADIO,AL.BANDASI,AIBAG,ABS,SERVO,CENTRALNO,MAGLENKI,EL.STAKLA,EL.RETROVIZORI,.....
REGISTRIRANA DO 09.11.2017GOD.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
Uvoz i prodazba na polovni automobili
Vizitoni faqen e biznesit tonë
bul. Aleksandar Makedonski BB Tregoje në hartë
070305695
https://www.autoplac.mk

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK
VW TRANSPORTER T5 2.5TDI DOKA AUTOMATIK KLIMA -08 8 000 ЕУР
VW T5 1.9 TDI TOVARNO 6 500 ЕУР
IVECO TERMOKING 6 600 ЕУР
RENAULT MEGANE 1.5 DCI 6BRZINI 2 999 ЕУР
Në fillim