Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Tiguan 1.4 TSI 4 MOTION -11

15 500 EUR

Shitet nga: Saso 01 Pri 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Se prodava Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 150 hp. Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno odrzuvano. Ima sitni grebanici po karoserijata. Zimski gumi vozeni samo 2 sezoni Michelin plateni 800 evra, plus letni gumi.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione