Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Tiguan 1.4 TSI 4Moution 4x4 -10

9 900 EUR

15 000 EUR

Shitet nga: Zvonko 28 Nën 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
- Prv sopstvenik, kupeno od Porsche Macedonia
- Vozena 90% na otvoreno
- Uredna servisna kniska
- 150 KS (110KW)
- Manuelen menuvac
- Benzin
- Kilometri 102.000

Kolata e vo besprekorna sostojba, ima po nekoja grebka, namerno ne sanirani.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione