Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Touareg 3.0 TDI BMT

25 500 EUR

Shitet nga: vw tuareg 09 Maj 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
MOTOR 3.0 TDI BLUEMOTION TECHNOLOGY
START-STOP SISTEM ZA ZASTEDA NA GORIVO
FULL OPREMA
HROM PAKET
RNS 800 MULTIMEDIA
OPTICKI PARKING SENZORI
DVOZONSKI KLIMATRONIK
GREACI VO SEDISTA
KOLOR BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT..................
ORIGINALNA SERVISNA KNISKA swiss auto
vw tuareg
071379135
Leaflet
Në fillim