Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW TOURAN 1.9 TDI 7 SEDISTE -07

5 200 EUR

Shitet nga: FATLUM 15 Maj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
VW TOURAN 1.9 TDI HIGHLINE
GOD.2007
full oprem
klima
7 Sediste
plateno sve do reg
extra cena za kesh

Leaflet
Në fillim