Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW TOURAN 1.9

Shitet nga: Zoran 28 Nën 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
VW TOURAN 2004 1.9 101ks registiran do 8 mesec 2019 , kolata e tip top uste na slikite se gleda , kolata e pali vozi moze da se vidi u sekoj moment i da se proba
Leaflet
Në fillim