Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW TOURAN

5 200 EUR

Shitet nga: Gorgi 17 Pri 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Se prodava Touran koj e domakinski cuvan redovno servisiran vo top sostojba ispravno se. Registriran do 11.2018god.so dva para gumi(letni i zimski).
Leaflet
Në fillim