Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Touran

7 300 EUR

Shitet nga: Dejan 23 Maj 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
touran 1.9tdi 2007 god 207000km plateno se do registacija sevisna kniska ch uvoz
Leaflet
Në fillim