Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW TOURAN 2.0TDI -04

3 800 EUR

Shitet nga: Перо 07 Dhj 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 8 130 MKD / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
FamilyBus
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
VW TOURAN 2.0TDI, 140KS, 2004 god.
redovno servisiran i pominati 200.000 km.
Registrirano do 11.2020 godina
Opremen e so:
- Centralno zaklucuvanje
- Elektrika na prozorci
- Dvozonska klima
- ABS, ESP
- Radio CD
- maglenki
- 2 kluca so dalecinsko
- volan so podesuvanje
- dopolnitelno so voziloto odat i dva celicni bandazi so gumi

Перо
078 300 106
Leaflet
Në fillim