Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW TOURAN 1.9 TDI

4 850 EUR

Shitet nga: eko 29 Nën 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
uvoz od norveska, full oprema, kilometri 215000,
7 sedista, 6 brzini.
Në fillim