Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Touran 1.9 tdi 105 ks 6 brzini 7 sedista

0 MKD

Shitet nga: touran 19 Maj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
touran 1.9 tdi 105 ks 2005 gd so 6 brzini 7 sedista so full oprema novi gumi letni plateni davacki do tab uvoz germanija 070796007
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione