Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW TOURAN 2.0 TDI 7 SEDISTI EXTRA CENA

0 EUR

Shitet nga: touran 19 Qer 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Prodavam Touran 2.0 TDI GOD 2006 Plateni Site Davacki Do Registracij Kolat e Top So Servisna KniskaFULL OPREMA
072773772
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione