Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW TOURAN 1.9 TDI

Shitet nga: Ardit 10 Dhj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
VW Touran 1.9 tdi
77kw/105 ps
Godina 2006
260.000km Originalna
Dvozonska klima
Tempomat
6 brzini
Elektricni stakla
Elektricni retrovizori
Greaci na retrovizorite
Centralno zaklucuvanje
Halogenki
Fabricki zatemneti stakla
260000 km
REegistriran so Zelen karton
Dobri gumi 90%
Servisiran redovno
Top sostojba
Moze proverka po vas izbor

Tel:070480363
Tel:072599436


Leaflet
Në fillim