Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW TOURAN 2.0 TDI 06GOD FULL OPREMA 7 SEDISTA

4 500 EUR

Shitet nga: Darko Dje 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Se prodava VW VOLSWAGEN TOURAN 2.0 TDI 140KS 06GOD PRVA REG SO FULL OPREMA :AL FELNI,TEMPOMAT, 7 SEDISTA,KLIMA ,HROM PAKET ,MP3 RADIO I DR.staveno 4 novi gumi VOZILOTO E UVEZENO OD CH POSEDUVA 2 KLUCA možna proverka vo servis po vaša želja REG CELA GOD BEZ NIKAKVI ZABELESKI TEL ZA KONTAKT 077-720-702 DARKO
Leaflet
Në fillim